| Valmistaja | Thermaltake |
| Tyyppi | Slim ATX |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 310 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 110 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 130 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 140 mm |
| Korkeus | 454 mm |
| Syvyys | 371 mm |
| Paino | 4 200 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |