| Valmistaja | Thermaltake |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 570 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 180 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 200 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 333 mm |
| Korkeus | 570 mm |
| Syvyys | 608 mm |
| Paino | 25 500 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| EATX | On |
| Tyyppi | |
| Täystorni | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 6 |