| Valmistaja | Thermaltake |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Elementit | 2 x 2.5 watt |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Liitännät | |
| USB | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Paino | 0,556 kg |
| Akku | |
| Akkukesto | 1 800 mAh |
| Akun kesto (käyttöaika) | 11 h |
| Akun latausaika | 3,5 h |
| Akun tyyppi | 3.7V Li-Polymer |