| Valmistaja | Thermaltake |
| Tyyppi | ITX |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 285 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 140 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 200 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 260 mm |
| Korkeus | 276 mm |
| Syvyys | 319 mm |
| Paino | 3 200 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |