| Valmistaja | Thermaltake |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 420 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 180 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 220 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 497 mm |
| Syvyys | 515 mm |
| Paino | 10 600 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |