| Valmistaja | Thomson, Hama |
| Valmistajan tuotesivu | www.thomson-av-accessories.eu/00132466/thomson-ear3205-flex-in-ear-sports-earphones?srcLang=0&targetLang=1 |
| Johdon pituus | 1,5 m |
| Kuulokemikrofoni | On |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 16 Ohm |
| Herkkyys | 93 dB |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Elemettien koot | 8 mm |
| Ovatko nappikuulokkeet | On |
| Vastamelukuuloke | On |