| Valmistaja | Toshiba |
| Kapasiteetti | 500 Gt |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Pituus | 145 mm |
| Leveys | 145 mm |
| Valmistaja | Toshiba |
| Kapasiteetti | 500 Gt |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Pituus | 145 mm |
| Leveys | 145 mm |
| Korkeus | 17,4 mm |
| Paino | 210 g |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| Värivaihtoehdot | |
| Valkoinen | On |