| Valmistaja | trust |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 1 000 |
| Optinen | On |
| Mitat | |
| Paino | 106 g |
| Korkeus | 37 mm |
| Syvyys | 113 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 6 lkm |
| Rulla | On |
| Rullan tilt ominaisuus | On |