| Valmistaja | Tt eSports |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 88,5 mm |
| Korkeus | 38,89 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 10 lkm |