| Valmistaja | UPO |
| Tilavuus | 380 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 43 db |
| Pakastuskapasiteetti | 19 kg/24h |
| Energiankulutus | 325 kWh/vuosi |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 35 h |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
| Säädettävät jalat | On |
| Arkkupakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 110 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 70 cm |
| Väri | |
| Valkoinen | On |