| Valmistaja | Veho |
| Mikrofoni | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Impedanssi | 4 Ohm |
| Taajuusvaste | 40-19000 Hz |
| Elementit | 2 x bass drivers and 2 x treble drivers |
| Teho bassovahvistimessa | 20 W |
| SNR | 85 dB |
| Elemettien koot | Bass: 78 mm, Tweeter: 30 mm |
| Aktiivikaiutin | On |
| Teho keskikanavassa | 10 W |
| Teho yhteensä | 60 W |
| Tuotekuvaus | The incredibly powerful M10 wireless speaker from Veho is designed to fill the entire room with sound, thanks to its unique design. |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| NFC | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 293 mm |
| Korkeus | 282 mm |
| Syvyys | 167 mm |
| Paino | 2,903 kg |
| Akku | |
| Akkukesto | 2 200 mAh |
| Akun kesto (käyttöaika) | 9 h |
| Akun latausaika | 5 h |
| Akun tyyppi | Lithium |