| Valmistaja | Veho |
| Mikrofoni | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Impedanssi | 4 Ohm |
| Taajuusvaste | 80-20000 Hz |
| Elementit | 2 x Full Range Speaker |
| Äänenpaine | 85 dB |
| SNR | 75 dB |
| Elemettien koot | 2.5" |
| Aktiivikaiutin | On |
| Teho keskikanavassa | 10 W |
| Teho yhteensä | 20 W |
| Tuotekuvaus | The wireless M7 Mode water resistant speaker from Veho features a slim high quality retro design coupled with superior sound quality and allows you to stream your music, or charge your smartphone wherever you are. |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 264 mm |
| Korkeus | 138 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Akku | |
| Akkukesto | 1 300 mAh |
| Akun kesto (käyttöaika) | 10 h |
| Akun tyyppi | Litium |